Close

Ідея створення

Рада вітати Вас, дорогі батьки! Мене звати Олена Калита. Родом я з Києва (Україна). За фахом я вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва, магістр педагогічної освіти та викладач педагогіки, за покликанням — невгамовна людина, яка пишається званням педагога та працює з неприхованим задоволенням. Нестримний потяг до дітей я втілюю в роботі — з 2006 року займаюсь інтелектуальним розвитком дітей дошкільного віку. Восени 2013 року за сімейними обставинами переїхала жити до Німеччини, але бажання бути корисною дітям лише посилилось, адже в Києві залишилось багато діток, з якими була почата робота і до яких встигло прикипіти серце.

Основний принцип моєї роботи — ефективна методика в поєднанні з системним її застосуванням, любов до роботи і вкладена душа в кожного учня. Заняття з посмішкою та навчальні успіхи дітей – моя ціль. Сучасні технології, напрацьований дидактичний матеріал та досвід привели мене до думки, що я можу приносити користь дітям і на відстані.

До Вашої уваги і оцінки пропонуються системні програми занять, які допоможуть Вашим дітям набути необхідних знань, оволодіти потрібними навичками і, що я вважаю дуже важливим, допоможуть навчити Вашого малюка вчитися.

З чистим серцем та відкритою душею запрошую Вас до навчання із усмішкою!

Cлідкуйте за новинами проекту
Матеріали на сайті охороняються законом та є об'єктом авторського права.
Програма готується бути Вам корисною! Незабаром буде на сайті:) Слідкуйте за новинами сайту у соціальних мережах!
З технічних причин доступ до придбання програм тимчасово закритий. Прошу Вас не засмучуватись і написати мені у розділ "Запитання-відповідь", щоб я повідомила Вам, коли проблема буде усунена. З повагою, автор проекту Олена Калита