Close
Розсилка друкованих завдань

До Вашої уваги пропонується щотижнева розсилка розвиваючих завдань у форматі pdf на Вашу електронну пошту. Завдання в розсилці не пов’язані між собою, проте у всіх одна мета – доступно, цікаво і ефективно тренувати у малюків увагу, сприйняття, мислення, уяву, пам’ять.

Працюючи з дошкільнятами вже більше десяти років, я намагаюсь якнайкраще розуміти, що і як важливо дати їм у певному віці, тому розсилка має п’ять вікових категорій (2-3 роки, 3-4 роки, 4-5 років, 5-6 років , 6-7 років), щоб кожен малюк отримав гру, що підходить саме йому.

Кожне завдання – це повноцінний дидактичний посібник, котрим дитині буде цікаво і корисно грати не один раз. Окрім самої гри ви отримуєте докладний методичний опис завдання, щоб малюк отримав максимум користі від виконання, а батьки розуміння, як і що краще пояснити дитині у конкретному віці.

Кожне нове завдання – сюрприз для вас. І тим цікавіше, адже дитина звикне до постійності і буде чекати, що їй приготували цього разу.

Залежно від віку, ігри будуть містити вправи на букви, читання, рахунок, арифметичні дії, вправи на розвиток уваги, мислення, пам’яті, уяви та мовлення. Розсилка пропонується українською та російською мовами. Після придбання розсилки вам на електронну пошту відразу прийде перше завдання, а щочетверга о 12:00 за українським часом приходитиме кожне наступне.

Завжди рада відповісти на ваші запитання у розділі сайту «Зв’язатися з нами». Цікавих вам занять! З повагою, Олена Калита, автор проекту «Study-smile».

Програма готується бути Вам корисною! Незабаром буде на сайті:) Слідкуйте за новинами сайту у соціальних мережах!
З технічних причин доступ до придбання програм тимчасово закритий. Прошу Вас не засмучуватись і написати мені у розділ "Запитання-відповідь", щоб я повідомила Вам, коли проблема буде усунена. З повагою, автор проекту Олена Калита