Вчимося читати

Спробувати

Програма «Вчимося читати» – це набір зі ста (100) вправ, метою яких є навчити дитину розуміти процес читання слів.

Перед початком виконання програми дитині необхідно знати букви («знати» означає не згадувати довго, не плутати).

Читання – це результат роботи уваги, мислення, пам’яті й мовлення дитини, тому ми вчимося читати з урахуванням роботи всіх перерахованих вище процесів. Дана програма з навчання дітей читати спрямована на формування якісної навички шляхом виконання великої кількості цікавих розвиваючих завдань для дітей.

Всі завдання програми розділені з методичною метою на уроки, щоб вам простіше було дозувати матеріал.

До кожного завдання подано чіткі методичні рекомендації для батьків, щоб зробити процес навчання максимально м’яким і комфортним, а результат якісним і міцним.

До кожного уроку дається домашнє завдання для закріплення отриманих знань.

Рекомендований вік для проходження програми з навчання читання дітей – від 4-х років. Раніше – індивідуально, виходячи з усвідомленого прагнення дитини.

Перед початком навчання читанню важливо, щоб у дитини були відсутні логопедичні неточності, так як це може істотно ускладнити процес навчання.

Дана програма не включає читання фраз і тексту.

Окрім ігор безпосередньо на читання, уроки містять завдання на визначення першої, останньої, зайвих букв у слові, розгадування кросвордів, а також завдання, що розвивають фонематичний слух дитини, змушуючи визначати місце звуку в слові і вибирати зайвий предмет серед переліку по першому звуку в слові.

Ви також отримуєте необмежену педагогічну підтримку в моїй особі. Я завжди з радістю відповім на Ваш лист в розділі сайту «Зв’язатися з нами».

Завантажте безкоштовно перший урок, щоб оцінити наповнення програми!

Буду рада бачити вас серед своїх учнів!

Вартість програми – 15 євро.

З повагою, Олена Калита, автор проекту «Study-smile».

Придбати програму Вчимося читати. Друкована версія (укр. мова)