Впевнене читання фраз (рос. мова)

Спробувати

Друкована програма «Впевнене читання фраз» – це набір з 30 вправ, метою яких є перехід від читання окремих слів до речень.

Вміння читати слова не визначає, на жаль, якісне читання тексту. Дитині потрібно навчитись бачити фразу, розуміти, що слова можуть бути взаємопов’язані між собою і вчитись запам’ятовувати зміст прочитаного. Саме для цього і створена програма “Впевнене читання фраз”.

Для початку виконання програми дитині необхідно вільно справлятись із читанням окремих слів. Не читати по буквах, не згадувати, як це читається, а впевнено читати слова різної складності.

Програма «Впевнене читання фраз» складається з різноманітних завдань, які в ігровій формі навчають дитину читати охоче і уважно.

Програма не має чітких вікових обмежень, важливий рівень читання дитини. Вона буде однаково ефективна як для п’ятирічного учня, так і для семирічного, якщо вони мають схожий базовий набір вмінь у читанні.

Головний критерій – впевнено читати окремі слова. Якщо з читанням слів є сумніви, дитині краще спочатку пройти програму “Впевнене читання слів”.

Після оплати ви будете направлені в Особистий кабінет сайту для завантаження вправ у форматі pdf.

Завдання складені в кольорі, роздруковувати можна як в кольорі, так і в чорно-білому варіанті, але оригінальний (кольоровий) варіант буде, звичайно ж, ефектніший. Обов’язковість кольору безпосередньо для вправи в деяких випадках буде необхідна, тому перегляньте завдання перед друком, якщо робите ч/б варіант.

Я завжди рада відповісти на ваші запитання в розділі сайту «Зв’язатися з нами!».

Також ви можете безкоштовно скачати перше завдання програми, щоб познайомитись з якістю наповнення програми.

Буду рада бачити вас серед своїх учнів!

Вартість програми – 10 євро.

З великою любов’ю до кожного, Лєна Калита, автор проекту «Study-smile».

Придбати програму Впевнене читання фраз (рос. мова)