Впевнене читання слів (укр. мова)

Спробувати

Друкована програма «Впевнене читання слів» – це набір з 30 вправ, покликаних автоматизувати навик читання учня.

Для початку виконання програми дитині необхідно бути здатною прочитати слово , наприклад, БАНАН, КОРОВА, ДИВАН, ЧАШКА. Якщо учень відчуває складнощі з розумінням процесу читання, краще спочатку пройти онлайн програму «Вчимося читати», так як дуже важливо не пропускати етапи, а виконувати все послідовно, щоб знання у дитини в голові були на своїх місцях.

Програма «Впевнене читання слів» складається з різнобічних завдань, які при грамотному застосуванні допоможуть малюкові читати охоче, впевнено, якісно.

Кожне завдання програми зроблене у формі гри, що дуже важливо при навчанні дітей дошкільного віку.

Програма не має чітких вікових обмежень, важливий рівень читання дитини. Вона буде однаково ефективна як для п’ятирічного учня, так і для семирічного, якщо вони мають схожий базовий набір умінь в читанні. Головний критерій – вміти прочитати слово середньої складності.

Після оплати ви будете направлені в Особистий кабінет сайту для завантаження вправ у форматі pdf.

Завдання зроблені в кольорі, роздруковувати можна як в кольорі, так і в чорно-білому варіанті, але оригінальний (кольоровий) варіант буде, звичайно ж, ефектнішим. Обов’язковість кольору безпосередньо для вправи в деяких випадках буде необхідна, тому перегляньте завдання перед друком, якщо робите ч/б варіант.

Я завжди рада відповісти на ваші запитання в розділі сайту «Зв’язатися з нами!».

Також ви можете безкоштовно скачати завдання, аналогічне до тих, що знаходяться в програмі, щоб познайомитись з якістю наповнення програми.

Буду рада бачити вас серед своїх учнів!

Вартість програми – 10 євро.

З великою любов’ю до кожного, Лєна, Калита, автор проекту «Study-smile».

Придбати програму Впевнене читання слів (укр. мова)