Як обрати методику

Приступаючи до будь-якої справи: навчитись читати, рахувати, писати, в’язати, малювати, плавати, спати (щодо немовлят – кому що актуально), завжди буде маса варіантів, як до цієї справи підійти. Для одного тільки читання є і букварі, і кубики Зайцева, і складове читання, і відразу цілим словом, і якийсь Study-smile, і багато іншого. Але як зрозуміти, що підійде саме вам?

Слід звернути увагу на декілька пунктів:

- Вивчаючи метод, подумайте/уявіть, чи вписуються дії, які пропонує метод, у ваше життя, у ваше бачення того, як має бути. Наприклад, вивчаючи питання дитячого сну, сомнолог (доктор зі сну, краще я уточню, адже навіть телефон не знає такого слова, підкреслює його червоним) “ідеальним” варіантом сну малюка є приставне до батьківського ліжка ліжечко, а я уявляю не так, тому якщо методика буде вся побудована на тому, як дитина спить у приставному ліжечку, вона мені не підходить, розумієте, про що я?

- Чи готові ви забезпечити всю матеріальну базу, яку вимагає даний варіант підходу. Наприклад, ви вирішили вчитися читати по методиці “Х”, придбали стартовий набір, а щоб дійти до прийнятного результату є ще три “пакети”, які ви не можете собі дозволити/не хочете купувати. Тоді і починати, можливо, не варто?

- Чи зрозумілі вам етапи, покрокові дії? Краще не сподіватись, що “потім розберетесь”, так як “потім”, швидше за все, ви закинете цю справу через її незрозумілість, багатошаровість.

- І, найголовніший, на мій погляд, пункт – чи готові ви, захотілося вам, засвербіли руки у вас, ПОЧАТИ ВЖЕ ЗАРАЗ! Відразу! Ця наснага – ваша інтуїція і вона не підведе. Якщо ви відчуваєте підйом сил, вам лягає на душу те, що описує автор, ПРИСТУПАЙТЕ! Це не означає, що буде легко, це означає, що вам зрозуміло, ЩО робити, а це вже половина справи!