Close

Якісні відмінності

СИСТЕМНІСТЬ – До Вашої уваги пропонуються не окремі завдання, а складені у єдину програму уроки, які поєднані між собою задля досягнення конкретної мети – навчити читати, рахувати тощо. Методичні рекомендації до вправ нададуть Вам можливість доступно роз’яснити матеріал дитині та збагатять Вас, дорослих, необхідними знаннями для підтримки дитини у навчанні.

КОПМЛЕКСНІСТЬ – Досягати справжніх успіхів можна лише наполегливою працею та розвиваючи основні пізнавальні психічні процеси одночасно. Кожен урок, незалежно від програми, поєднує в собі роботу мислення, уваги, сприйняття, пам’яті, уяви та інших пізнавальних психічних процесів дитини.

ДІЄВА МЕТОДИКА та ДОСВІД– Протягом семи років я день за днем працювала з дітьми і виявляла, що для них працює краще, а що гірше, що є складним, а що простим, як діти реагують на ускладнення в навчанні та який вік найліпше сприймає ту чи іншу інформацію. Як наслідок – схема навчання, яка працює! Використання лише ефективних завдань, повне врахування вікових особливостей та прихованих можливостей дітей:) , точне дозування інтелектуального навантаження та безмірна любов до дітей у кожному завданні – основа моєї роботи.

ПЕДАГОГІЧНА ПІДТРИМКА – Складнощі у роботі з дітьми можуть виникнути у будь-кого, навіть у досвідченого педагога і завзятої мами. Продовжувати навчання, коли Ви не знаєте відповідей на всі запитання і не бачите точного плану розвитку в тому чи іншому напрямку, не раціонально. Я пропоную Вам звернутись до мене в розділі «Зв’язатися з нами» та отримати безкоштовну і не одноразову допомогу у розв’язанні Вашого навчального питання.

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ та ДОДАТКОВІ ЗАВДАННЯ – Задати запитання з приводу вибору Програми чи особливостей навчання Вашої дитини Ви можете будь-коли, навіть не будучи користувачем наших програм. Я працюю з мамами протягом багатьох років і знаю, як важливо для мам володіти своєчасною інформацію щодо навчання та розвитку дитини. Якщо ви проходите одну з Програм і для ефективного просування далі дитині потрібно більше завдань на одну й ту саму тему, я зможу видати Вам додаткові завдання (окрім запланованого домашнього завдання), які Ви матимете змогу роздрукувати та успішно виконати.

Cлідкуйте за новинами проекту
Матеріали на сайті охороняються законом та є об'єктом авторського права.
Програма готується бути Вам корисною! Незабаром буде на сайті:) Слідкуйте за новинами сайту у соціальних мережах!
З технічних причин доступ до придбання програм тимчасово закритий. Прошу Вас не засмучуватись і написати мені у розділ "Запитання-відповідь", щоб я повідомила Вам, коли проблема буде усунена. З повагою, автор проекту Олена Калита